
De COLLOMIX MENGSTAAF TYPE WK met een diameter van 120 mm en HEXAFIX verbinding zorgt voor efficiënt materiaalbeheer. Door de rechtsdraaiende beweging en dubbele mengbladen wordt de belasting op het aandrijfsysteem verminderd.
Ontworpen voor verschillende toepassingen, blinkt deze menger uit met lijmen en kunststofmaterialen zoals tegellijmen, kant-en-klare mortel, gips en dekvloer.
| Merk | Collomix |
| Model | COWK120HF |
| Primaire kleuren | Blauw |
| Hoogte van het product | 590 mm |
| Gewicht Product | 1100 g |
| Diameter eenheid | 120 mm |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Turkoois |
| Aantal stuks | 1 |
| Aansluiting mixer | Hexafix® |
| Maximaal mengvolume | 15 kg |
| Minimaal mengvolume | 10 kg |
| Maximale rotatiesnelheid | 700 r/min |
| Minimum spanwijdte boorhouder | 16 mm |
| Minimum rotatiesnelheid | 400 r/min |
| Model cementmenger | WK 120 HF |
| Type rotatie | In wijzerzin |
| Materiaal | Metaal |