
Ervaar superieure mengprestaties met de Collomix Mengstaaf Type WK, met een diameter van 70 mm en een stevige 10 mm schacht.
Ontworpen voor optimale materiaalgeleiding, is dit rechtsdraaiend gereedschap uitgerust met twee mengbladen die de belasting op je aandrijfsysteem verminderen. Ideaal voor het verwerken van kleef- en kunststofmaterialen zoals tegellijm, kant-en-klaar mortel, pleister en dekvloer, zorgt de mengstaaf voor efficiënt en grondig mengen.
| Merk | Collomix |
| Model | COWK070S |
| Primaire kleuren | Blauw |
| Hoogte van het product | 400 mm |
| Gewicht Product | 280 g |
| Diameter eenheid | 70 mm |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Turkoois |
| Aantal stuks | 1 |
| Maximaal mengvolume | 7 kg |
| Minimaal mengvolume | 4 kg |
| Maximale rotatiesnelheid | 500 r/min |
| Minimum spanwijdte boorhouder | 10 mm |
| Minimum rotatiesnelheid | 400 r/min |
| Model cementmenger | WK 70 S |
| Type rotatie | In wijzerzin |
| Materiaal | Metaal |