
Meet moeiteloos afstanden tot 50 meter met de precisie van digitale lasertechnologie. Dit compacte apparaat biedt snelle en betrouwbare metingen, waardoor het een onmisbaar hulpmiddel is voor elke meetklus.
Met intuïtieve bedieningselementen en een helder scherm kunnen gebruikers eenvoudig zowel lineaire als oppervlaktemetingen vastleggen. De laser is nauwkeurig tot op een millimeter, zodat je altijd vertrouwen hebt in de resultaten.
Perfect voor verschillende omgevingen, van bouwplaatsen tot eenvoudige verbouwingen thuis, zorgt de duurzame constructie ervoor dat 'ie betrouwbaar presteert. USB-opladen houdt 'm opgeladen en klaar voor gebruik bij elk project.
| Merk | Velleman |
| Model | DEM702 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Extra kleuren | Geel |
| Diepte van het product | 28 mm |
| Hoogte van het product | 121 mm |
| Breedte van het product | 56 mm |
| Gewicht Product | 150 g |
| IP waarde | IP54 |
| Automatische uitschakelfunctie | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Type display | lcd |
| Accuspanning | 3 V |
| Samenstelling batterij | Alkaline |
| Weergave | Ja |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 40 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | 0 °C |
| Meetschaal | Voet,Inch,Meter |
| Bluetooth connectiviteit | Nee |
| Maximale opslagtemperatuur | 70 °C |
| Minimale opslagtemperatuur | -20 °C |
| Maximale meetlengte | 50 m |
| Minimale meetlengte | 0.05 m |
| Laserbeschermingsklasse | Klasse 2 |
| Type laser | 620 ~ 690 nm <1 mW |
| Meetnauwkeurigheid | 2 mm |
| Minimale maximale meting | Ja |
| Meerregelig scherm | Ja |
| Aantal metingen volledig geladen | 5000 tot 8000 keer |
| Substractie meting | Ja |
| Hellingsensor | Ja |
| Volumemeting | Ja |
| Aantal batterijen |
| Materiaal | ABS |
| Opslag | Ja |