
Deze compacte mini-stofzuiger combineert 600W vermogen met een inhoud van 4L en levert topprestaties in een strak ontwerp. Met een flexibele slang van 0,3 m kom je moeiteloos bij lastig bereikbare plekjes.
Ideaal voor snelle schoonmaakklusjes, het is zo licht dat je er moeiteloos mee kunt omgaan. Ontworpen voor efficiëntie, de krachtige zuigkracht vangt vuil moeiteloos op en zorgt ervoor dat je ruimte brandschoon blijft.
Perfect om vuil in de auto, tussen kussens van de bank of in spleten aan te pakken. Door het gebruiksvriendelijke ontwerp en de minimalistische bouw is het een praktische keuze voor dagelijks gebruik.
| Merk | Perel |
| Model | TCA90041 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 23 cm |
| Hoogte van het product | 25.5 cm |
| Breedte van het product | 23 cm |
| Gewicht Product | 1883 g |
| Energiebron | Elektriciteit |
| Accu's/batterijen vereist | Nee |
| Geluidsniveau | 75 dSPL |
| Capaciteit Reservoir | 4 l |
| Materiaal Reservoir | Metaal |
| Minimale Elektrische Spanning | 220 V |
| Nat/Droog | Droog |
| Type Schoonmaaktoestel Onderdeel | Sproeikop,Stofzuigerfilter,Stofzuigerslang |
| Type Stofzuiger | Aszuiger |
| Bruikbaar zonder Opvangzak | Ja |
| Type Reservoir | Opvangbak |
| Met Motorfilter | Ja |
| Materiaal | Metaal |