
De COMPACTE 24 U-TIMER - RANDAARDE herdefinieert efficiëntie met z'n nauwkeurige timingmogelijkheden, waardoor het een onmisbaar hulpmiddel is voor alledaagse taken. Plan moeiteloos je elektronica in zodat ze werken wanneer jij dat wilt, wat zorgt voor geoptimaliseerd energieverbruik en extra gemak.
Met 24-uurs programmeerbare instellingen zorgt deze timer ervoor dat je apparaten precies aan- en uitgaan wanneer jij dat wilt. Hij ondersteunt apparaten met hoog stroomverbruik dankzij zijn robuuste randaarde, en levert betrouwbare prestaties zelfs onder zware belasting.
Perfect om verlichtingssystemen te automatiseren, onnodig energieverbruik te verminderen en een consistent schema voor elektronische apparaten te behouden. Ontworpen voor naadloze integratie, past het compacte ontwerp perfect in elk stopcontact zonder aangrenzende aansluitingen te blokkeren.
| Merk | Perel |
| Model | E305D4-G |
| Primaire kleuren | Wit |
| Extra kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 7.8 cm |
| Hoogte van het product | 8.25 cm |
| Breedte van het product | 8.1 cm |
| Gewicht Product | 135 g |
| IP waarde | IP20 |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Maximaal vermogen | 3680 W |
| Ingangsfrequentie bereik | 50 Hz |
| Back-up batterij inbegrepen | Nee |
| Weergave | Nee |
| Type netstekker | Type E/F (Frankrijk/Duitsland) |
| Stroomsterkte | 16 A |
| Type stopcontact | Type F (Duits - Schuko) |
| Nominale ingangsspanning | 230 V |
| Maximale timerinstelling | 24 h |
| Minimale timerinstelling | 15 m |
| Timer bereik | 24u |
| Type timer | Mechanica |
| Programma's per dag | 96 |
| Beperkingen | Dit product is niet geschikt voor de Belgische markt. |