
De Countdown Timer van PENAARDE is jouw essentiële tool voor nauwkeurig timen. Met een strak design en intuïtieve bediening past hij perfect in elke omgeving, of je hem nu gebruikt voor workouts, koken of presentaties.
Functies:
De compacte grootte maakt het makkelijk om mee te nemen, het past perfect in je zak of tas. Of je nu de tijd in de keuken bijhoudt of bezig bent met je workouts, deze timer is de trouwe metgezel die voor jou de tijd bijhoudt.
| Merk | Perel |
| Model | E305DC |
| Primaire kleuren | Wit |
| Extra kleuren | Zwart,Groen |
| Diepte van het product | 4 cm |
| Hoogte van het product | 12 cm |
| Breedte van het product | 6.2 cm |
| Gewicht Product | 140 g |
| Maximaal vermogen | 3500 W |
| Weergave | Nee |
| Type netstekker | Type E/F (Frankrijk/Duitsland) |
| Stroomsterkte | 16 A |
| Type stopcontact | Type E (Frankrijk) |
| Nominale ingangsspanning | 230 V |
| Timer bereik | 1 u,30 min,3 u,6 u |
| Type timer | Mechanica |