
Deursensor schakelaar - inbouw - 12V/24V. Deze kleine deursensor schakelt automatisch de LED-verlichting in je kasten of dressing aan. Je hoeft alleen een gat van 8mm in de kast te boren om deze inbouwsensor eenvoudig te monteren. De elektronische besturing kun je makkelijk wegwerken in een voorzetwand. Op die manier krijg je een super strak afgewerkte installatie.
Deze sensor zorgt ervoor dat je LED-strip automatisch uitgaat als de kastdeur dicht is en meteen aan gaat als de deur open is. Bespaar energie en geniet van handige verlichting in je kasten.
| Merk | EtiamPro |
| Model | LQS01 |
| Kabellengte | 100 cm |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 0.6 mm |
| Hoogte van het product | 13 mm |
| Breedte van het product | 65 mm |
| Gewicht Product | 40 g |
| IP waarde | IP20 |
| Type montage | Inbouwmontage,Ingebouwd |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 45 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -20 °C |
| Maximale nominale stroomsterkte | 3 A |
| Diameter montagegat (mm) | 8 mm |
| Ingangsspanning VDC 1 | 12 V |
| Ingangsspanning VDC 2 | 24 V |
| Met voeding | Nee |
| Maximaal vermogensverbruik | 72 W |
| Maximaal detectiebereik | 4 cm |
| Minimaal detectiebereik | 0 cm |
| IEC-beschermingsklasse | Klasse III |
| Breedte sensor | 14 mm |
| Minimum energieverbruik | 36 W |
| Ruststroom | 6 mA |
| Diameter sensor | 10.5 mm |
| Type sensor | IR |
| Materiaal | ABS |