
Bescherm je rechthoekige tuinmeubelen met deze duurzame buitenhoes, ontworpen voor ultieme bescherming tegen de weersomstandigheden.
Ontworpen met hoogwaardig waterdicht materiaal, biedt het bescherming tegen regen, UV-schade en stof. De stevige pasvorm zorgt ervoor dat de hoes op z'n plaats blijft, zelfs bij harde wind.
Makkelijk te installeren en te verwijderen, het lichte ontwerp zorgt ervoor dat het een eitje is om mee om te gaan. Verleng moeiteloos de levensduur van je loungeset terwijl je het in geweldige staat houdt voor de komende seizoenen.
| Merk | Perel |
| Model | OCGS-S |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Extra kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 165 cm |
| Hoogte van het product | 95 cm |
| Breedte van het product | 135 cm |
| Gewicht Product | 1150 g |
| Met handgrepen | Nee |
| Vorm | Rechthoekig |
| UV-bestendig | Ja |
| Weerbestendig | Ja |
| Extra kleuren gedetailleerd | Metallic zilver |
| Waterkolom waardering | 10000 mm |
| Pop-up inbegrepen | Nee |
| Kleurecht | Ja |
| Aanhaaksysteem | Nee |
| Gepatenteerd beluchtingsysteem | Nee |
| Dekselgrootte | S |
| Materiaal | Geweven plypropyleen |
| Waterbestendig | Ja |