
Bescherm je grote parasol met deze duurzame hoes, ontworpen voor paraplu's tot Ø 450 cm. Gemaakt van hoge kwaliteit, weerbestendige stof, zorgt ervoor dat je parasol in perfecte staat blijft door regen, wind en zon.
Het slanke, strak passende ontwerp neemt nauwelijks opbergruimte in beslag en kan moeiteloos aan- of uitgetrokken worden dankzij de makkelijk glijdende rits. De stevige trekkoord aan de onderkant zorgt ervoor dat de hoes goed blijft zitten, zodat hij niet wegwaait.
Of je je parasol nu wilt beschermen tijdens de maanden buiten het seizoen of tegen dagelijkse slijtage door het milieu, deze hoes fungeert als een stevige barrière en verlengt de levensduur van je buitenparaplu enorm.
| Merk | Perel |
| Model | OCP-L |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Hoogte van het product | 250 cm |
| Gewicht Product | 570 g |
| Met handgrepen | Nee |
| Diameter eenheid | 64 cm |
| Vorm | Rond |
| UV-bestendig | Ja |
| Weerbestendig | Ja |
| Waterkolom waardering | 10000 mm |
| Pop-up inbegrepen | Nee |
| Kleurecht | Ja |
| Aanhaaksysteem | Nee |
| Gepatenteerd beluchtingsysteem | Nee |
| Dekselgrootte | L |
| Maximale diameter parasol | 450 cm |
| Materiaal | Geweven plypropyleen |
| Waterbestendig | Ja |