
De FACAL Roller R35-3S is een touwbediende uitschuifladder die ontworpen is voor moeiteloze veelzijdigheid. Het is met precisie gemaakt, en het lichte aluminium frame zorgt ervoor dat je 'm makkelijk kunt verplaatsen en dat hij stevig en duurzaam is, terwijl je minder hoeft te sjouwen tijdens transport en installatie.
Uitgerust met een gebruiksvriendelijk katrolsysteem, kun je het moeiteloos aanpassen naar elke gewenste hoogte, zodat je allerlei klussen kunt doen, van toegang tot het dak tot het wassen van hoge ramen. De anti-slip sporten zorgen voor stabiliteit en veiligheid, zodat je ook in natte omstandigheden stevig staat.
Ontworpen met een compact inklapsysteem, trekt het gemakkelijk in voor eenvoudige opslag en past het perfect in garages of schuren. Of je nu hoge muren aan het schilderen bent of hoge heggen snoeit, deze ladder vergroot je bereik moeiteloos, waardoor je elke klus als een professional kunt aanpakken.
| Merk | Facal |
| Model | FAC-R35-3S |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Extra kleuren | Rood |
| Diepte van het product | 45.5 cm |
| Hoogte van het product | 854 cm |
| Breedte van het product | 24 cm |
| Gewicht Product | 40.2 kg |
| Opgevouwen hoogte | 353 cm |
| Maximale belasting | 150 kg |
| Telescopisch | Ja |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Metaal |
| Hoogte Ongevouwen | 854 cm |
| Maximale werkingshoogte | 944 cm |
| Breedte van ladderbalkprofiel | 25 mm |
| Diepte van schaalbundelprofiel | 90 mm |
| Antislipschoenen | Ja |
| Aantal treden | 11 + 11 + 11 |
| Aantal secties | 3 |
| Inschuifbare bovenpoten | Ja |
| Veiligheidsnorm | EN 131 |
| Diepte voet | 3 cm |
| Gevelrollen | Ja |
| Valhaak met vergrendeling | Ja |
| Stabiliteit spuitgietvork | Ja |
| Aantal touwen | 2 |
| Materiaal | Aluminium |