
De Flexibele LEDstrip - Koudwit - 300 LEDs - 5 m - 12 V biedt een handige oplossing voor sfeerverlichting in woonruimtes. Deze strips hebben een gemiddelde lichtsterkte, perfect voor ruimtes die af en toe wat extra helderheid kunnen gebruiken.
Specificaties:
Voordelen:
Gebruik deze ledstrips om accenten aan te brengen onder kasten, langs traptreden of als indirecte verlichting voor een modern en fris effect. Ze zijn een praktische en mooie toevoeging aan je interieur, zonder dat ze per se zichtbaar hoeven te zijn.
| Merk | Velleman |
| Model | LS12M130CW1 |
| Primaire kleuren | Wit |
| Hoogte van het product | 2,5 mm |
| Breedte van het product | 8 mm |
| Gewicht Product | 139 g |
| IP waarde | IP20 |
| Type lamp | led |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Ingangsspanning VDC | 12 V |
| Kleur van LED's | Wit |
| EPREL-identificatiecode | 1269308 |
| Aantal leds | 300 |
| Energieklasse | F |
| Kleurtemperatuur | 6500 °K |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 50 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -10 °C |
| Type coating | Silicone |
| Aantal leds per meter | 60 |
| Ledstrip kleur type | Enkelvoudig |
| LED type | 3528 |
| Gemiddelde levensduur | 54000 h |
| Lengte LED-strip | 5 m |
| Afstand tussen LED's | 16.5 mm |
| Stroomverbruik per 50 cm | 2.3 W |
| Lichtstroom per meter | 492 lm |
| Lichtstroom per 50 cm | 246 lm |
| Zwarte draad | Aarding |
| Dimbaar multi | Via optionele PWM-dimmer |
| Flexibele printplaat | Ja |
| Rode draad | 12 VDC |
| Snijafstand | 5 cm |
| Zelfklevend | Ja |
| Materiaal | Silicone |
| Kijkhoek | ° |