
Omarm de nieuwste zonne-energie technologie met dit flexibele 12V 100W zonnepaneel, ontworpen voor hoge efficiëntie en betrouwbaarheid. Het fantastische fotovoltaïsche module zet zonlicht moeiteloos om in energie.
Ontworpen voor veelzijdigheid, past de flexibele constructie zich aan verschillende oppervlakken aan, wat zorgt voor gemakkelijke installatie op gebogen of vlakke ruimtes, van campers tot maritieme vaartuigen. Het is gemaakt om barre omstandigheden te weerstaan, is waterdicht en weerbestendig, waardoor het perfect is voor avonturen in de buitenlucht.
Profiteer van meer energie-opname, zelfs in omgevingen met weinig licht, dankzij de uitstekende efficiëntie. Dit paneel ondersteunt milieubewust leven door de afhankelijkheid van fossiele brandstoffen te verminderen, wat bijdraagt aan een duurzame toekomst. Vervul je energiebehoeften met deze duurzame en flexibele zonne-innovatie.
| Merk | Perel |
| Model | SOL100F |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 3 mm |
| Hoogte van het product | 535 mm |
| Breedte van het product | 1150 mm |
| Gewicht Product | 2.2 kg |
| Plaats van gebruik | Alleen buitenshuis |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Type montage | Schroef,Muurmontage,Opbouw |
| LED-indicator | Nee |
| Maximaal uitgangsvermogen | 100 W |
| Maximale bedrijfstemperatuur °C | 85 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur °C | -40 °C |
| Uitgangsspanning VDC | 600 V |
| Maximale bedrijfsspanning | 17.6 V |
| Maximale bedrijfsstroom | 5.72 A |
| Open circuit spanning | 21.1 V |
| Type zonnecel | Multi-crystalline silicon |