
Verlicht elke ruimte moeiteloos met een flexibele LED-strip die tot wel 5 meter kan worden uitgerekt, met 300 neutraal witte LEDs. Deze strip werkt op een 12 V voeding en biedt een gemiddeld helderheidsniveau, waardoor het de perfecte verlichtingsoplossing is voor woonruimtes.
Specificaties omvatten eenvoudige installatie dankzij de flexibiliteit, waardoor veelzijdige plaatsingsopties mogelijk zijn. Ideaal voor projecten die af en toe gebruik vereisen, en het wordt aanbevolen voor omgevingen zoals keukens en badkamers, zelfs zonder beschermende behuizing, dankzij het vochtbestendige ontwerp.
| Merk | Velleman |
| Model | LS12M230NW1 |
| Primaire kleuren | Wit |
| Hoogte van het product | 2,5 mm |
| Breedte van het product | 10 mm |
| Gewicht Product | 171 g |
| IP waarde | IP61 |
| Type lamp | led |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Ingangsspanning VDC | 12 V |
| Talen van de handleiding | Engels |
| Kleur van LED's | Wit |
| EPREL-identificatiecode | 1104284 |
| Aantal leds | 300 |
| Energieklasse | F |
| Kleur van LED's gedetailleerd | Neutraal wit |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 50 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -10 °C |
| Type coating | Silicone |
| Aantal leds per meter | 60 |
| Ledstrip kleur type | Enkelvoudig |
| LED type | 5050 |
| Gemiddelde levensduur | 54000 h |
| Lengte LED-strip | 5 m |
| Verbruik per meter | 14.4 W |
| Stroomverbruik per 50 cm | 7.2 W |
| Lichtstroom per meter | 1420 lm |
| Lichtstroom per 50 cm | 7.2 lm |
| Zwarte draad | Aarding |
| Dimbaar multi | Via optionele PWM-dimmer |
| Flexibele printplaat | Ja |
| Rode draad | 12 VDC |
| Snijafstand | 5 cm |
| Zelfklevend | Ja |
| Materiaal | Silicone |
| Kijkhoek | ° |
| Waterbestendig | Ja |