
Ervaar veelzijdige verlichting met de flexibele LED-strip in koel wit, met 300 LED's verspreid over 5 meter en werkend op 12V. Deze strip biedt een gemiddeld helderheidsniveau, wat hem perfect maakt om de sfeer in woonruimtes te verbeteren.
Ontworpen voor sporadisch gebruik, is dit een ideale keuze om gebieden te verlichten waar continue verlichting niet nodig is. Integreer deze strips gemakkelijk zonder profiel in vochtige omgevingen zoals badkamers of keukens.
De LED-strip biedt een eenvoudige plug-and-play-installatie, waardoor hij makkelijk in verschillende opstellingen past. De flexibiliteit ervan maakt het mogelijk om de strip op maat te plaatsen, zodat hij moeiteloos om hoeken en bochten kan worden geleid om aan jouw ontwerpvoorkeuren te voldoen.
| Merk | Velleman |
| Model | LS12M230CW1 |
| Primaire kleuren | Wit |
| Hoogte van het product | 2,5 mm |
| Breedte van het product | 10 mm |
| Gewicht Product | 175 g |
| IP waarde | IP61 |
| Type lamp | led |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Ingangsspanning VDC | 12 V |
| Talen van de handleiding | Engels |
| Kleur van LED's | Wit |
| EPREL-identificatiecode | 1104232 |
| Aantal leds | 300 |
| Energieklasse | F |
| Kleurtemperatuur | 6500 °K |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 50 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -10 °C |
| Type coating | Silicone |
| Aantal leds per meter | 60 |
| Ledstrip kleur type | Enkelvoudig |
| LED type | 5050 |
| Gemiddelde levensduur | 54000 h |
| Lengte LED-strip | 5 m |
| Afstand tussen LED's | 16.5 mm |
| Verbruik per meter | 14.4 W |
| Stroomverbruik per 50 cm | 7.2 W |
| Lichtstroom per meter | 1414 lm |
| Lichtstroom per 50 cm | 707 lm |
| Zwarte draad | Aarding |
| Dimbaar multi | Via optionele PWM-dimmer |
| Flexibele printplaat | Ja |
| Rode draad | 12 VDC |
| Snijafstand | 5 cm |
| Zelfklevend | Ja |
| Materiaal | Silicone |
| Kijkhoek | ° |
| Waterbestendig | Ja |