
Verander elke ruimte met de veelzijdige Flexibele LED Strip in Neutraal Wit. Deze strip van 5 meter heeft 300 LED's, werkt op 24 V en zorgt voor een consistente en uitnodigende sfeer.
De middelmatige helderheid is perfect voor het verfraaien van woonruimtes en biedt een uitgebalanceerd licht dat zacht maar effectief is. Gebruik het om architectonische kenmerken te accentueren, voor verlichting onder kasten, of om een knusse sfeer te creëren in woonkamers.
Ontworpen voor incidenteel gebruik, is het ideaal voor wie op zoek is naar niet-continue verlichtingsoplossingen zonder in te boeten op kwaliteit.
| Merk | Velleman |
| Model | LS24N230NW1 |
| Primaire kleuren | Wit |
| Hoogte van het product | 2,5 mm |
| Breedte van het product | 10 mm |
| Gewicht Product | 93 g |
| IP waarde | IP61 |
| Type lamp | led |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Ingangsspanning VDC | 24 V |
| Talen van de handleiding | Engels |
| Kleur van LED's | Wit |
| EPREL-identificatiecode | 1113399 |
| Aantal leds | 300 |
| Energieklasse | F |
| Kleurtemperatuur | 4500 °K |
| Kleurweergave-index | 83 |
| Kleur van LED's gedetailleerd | Neutraal wit |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 50 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -10 °C |
| Type coating | Silicone |
| Aantal leds per meter | 60 |
| Ledstrip kleur type | Enkelvoudig |
| LED type | 5050 |
| Lengte LED-strip | 5 m |
| Afstand tussen LED's | 16.5 mm |
| Verbruik per meter | 15.9 W |
| Stroomverbruik per 50 cm | 7.95 W |
| Lichtstroom per meter | 1518 lm |
| Lichtstroom per 50 cm | 759 lm |
| Zwarte draad | Aarding |
| Flexibele printplaat | Ja |
| Rode draad | 24 VDC |
| Snijafstand | 10 cm |
| Zelfklevend | Ja |
| Materiaal | Silicone |
| Kijkhoek | ° |
| Waterbestendig | Ja |