
Ervaar levendige verlichting met de flexibele RGB LED-strip met 150 LED's over 5 meter, aangedreven door een 12V-systeem. Door de veelzijdigheid is het perfect om woonruimtes op te fleuren met een zachte en betoverende gloed, waardoor de sfeer moeiteloos wordt verbeterd.
De strip is makkelijk te installeren zonder een profiel, waardoor hij veelzijdig is in verschillende omgevingen, inclusief vochtige ruimtes zoals badkamers en keukens. Het ontwerp is geschikt voor sporadisch gebruik, waardoor je optimale lichtomstandigheden hebt zonder dat het te lang aanwezig is.
Een ideale oplossing voor sfeerverlichting, deze LED-strip verandert saaie ruimtes in levendige kleurhubs, en biedt een subtiele maar opvallende verbetering aan je huisdecoratie. Laat je creativiteit stralen met aanpasbare lichtopstellingen, en creëer expressieve beelden die passen bij jouw persoonlijke stijl.
| Merk | Velleman |
| Model | LS12M210RGB1 |
| Primaire kleuren | Rood,Groen,Blauw |
| Hoogte van het product | 2,5 mm |
| Breedte van het product | 10 mm |
| Gewicht Product | 173 g |
| IP waarde | IP20 |
| Type lamp | led |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Ingangsspanning VDC | 12 V |
| Talen van de handleiding | Engels |
| Kleur van LED's | Rood,Groen,Blauw |
| Aantal leds | 150 |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 50 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -10 °C |
| Type coating | Silicone |
| Aantal leds per meter | 30 |
| Ledstrip kleur type | RGB |
| LED type | 5050 |
| Lengte LED-strip | 5 m |
| Afstand tussen LED's | 10 cm |
| Maximale golflengte blauw | 466 nm |
| Maximale golflengte groen | 526 nm |
| Maximale golflengte rood | 621 nm |
| Lichtstroom per meter | 230 lm |
| Flexibele printplaat | Ja |
| Rode draad | Aarding |
| Snijafstand | 10 cm |
| Stroomverbruik blauwe led per meter | 2,5 W |
| Stroomverbruik groene led per meter | 2.35 W |
| Stroomverbruik rode led per meter | 2.28 W |
| Lichtstroom blauwe LED per meter | 230 lm |
| Lichtstroom groene LED per meter | 230 lm |
| Lichtstroom rode LED per meter | 230 lm |
| Blauwe draad | Aarding |
| Groene draad | Aarding |
| Witte draad | 12 VDC |
| Zelfklevend | Ja |
| Materiaal | Silicone |
| Kijkhoek | ° |