
De GAMMA MAXI 7-treeds ladder biedt stevige ondersteuning om veilig nieuwe hoogtes te bereiken. Het aluminium ontwerp zorgt voor duurzaamheid en lichtgewicht hanteerbaarheid, zodat je 'm makkelijk kunt verplaatsen.
Zet de treden stevig vast met het gebruiksvriendelijke kliksysteem, zodat je tijdens elke taak stabiel blijft staan. Antislipvoetjes zorgen voor extra veiligheid op verschillende oppervlakken en verkleinen de kans op uitglijden.
Ideaal voor binnen- en buitenprojecten, deze ladder is perfect om hoge planken te bereiken of schilderwerk te doen. Ingeklapt past hij makkelijk in opbergruimtes of transportplekken, wat superhandig is.
| Merk | Facal |
| Model | FAC-GM/7M |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Extra kleuren | Blauw |
| Diepte van het product | 10 cm |
| Hoogte van het product | 210 cm |
| Breedte van het product | 51 cm |
| Gewicht Product | 7.4 kg |
| Extra materiaal | ABS |
| Opgevouwen hoogte | 227 cm |
| Maximale belasting | 150 kg |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Metaal |
| Haak | Nee |
| Maximale werkingshoogte | 339 cm |
| Breedte van ladderbalkprofiel | 42 mm |
| Diepte van schaalbundelprofiel | 20 mm |
| Antislipschoenen | Ja |
| Aantal treden | 7 |
| Veiligheidsnorm | EN 131 |
| Hoogte bovenste trede | 149 cm |
| Antislip platform | Ja |
| Gereedschapsbak | Ja |
| Materiaal | Aluminium |