
De GELIJKRICHTER 100V-25A (KBPC2501) zet wisselstroom om in stabiele gelijkstroom met precisie.
Met een maximale stroom van 25A en een spanningsniveau tot 100V, zorgt dit betrouwbare onderdeel voor efficiënte stroomconversie. De stevige constructie ondersteunt hoge thermische en elektrische geleiding, waardoor het ideaal is voor verschillende elektrische circuits.
Perfect voor gebruik in voedingen, batterijladers en gelijkrichttoepassingen. Het heeft een compacte vorm voor gemakkelijke integratie. Deze gelijkrichter is net zo precies als een ervaren dirigent, met gemak synchroniseert en harmoniseert het elektrische stromen.
| Merk | Goodark |
| Model | PB10 |
| Type nummer | KBPC2501 |
| Ifsm (piekstroom) | 300A |
| Vf (voorwaartse spanning) | 1.1V max. |
| Vrrm (sperspanning) | 100V max. |
| Ir (sperstroom) | 10µA |
| Verpakking | fig. 4 |
| Io (gelijkgerichte stroom) | 25A max. |