Any brand Gelijkrichter 250V-1.5A (B250C-2300-1500)
Artikelnr. 250V1.5 Share Schrijf een review
Nieuw
Beschrijving
De GELIJKRICHTER 250V-1.5A (B250C-2300-1500) is met veel zorg ontworpen om wisselstroom (AC) efficiënt en betrouwbaar om te zetten naar gelijkstroom (DC), en zo de beste prestaties te garanderen in verschillende elektronische toepassingen.
De features zijn onder andere een stevige capaciteit van 250V en een stroomrating van 1,5A, gericht op consistente stroomlevering en minder elektrische ruis. Het is alsof je een speciale spanningsstabilisator hebt, die moeiteloos je stroominvoer omzet en je gevoelige circuits beschermt.
Eigenschappen
Merk informatie
Merk Any brand
Model250V1.5
Overig
Type nummer B250-C1500/1000
Ifsm (piekstroom) 50A
Vf (voorwaartse spanning) 1V
Vrrm (sperspanning) 250V max.
Ir (sperstroom) 20µA
Verpakking fig. 7
Io (gelijkgerichte stroom) 1.5A max.
Niet op voorraad
Any brand Gelijkrichter 250V-1.5A (B250C-2300-1500) € 3,50
Vragen en antwoorden
Klant ervaringen
Any brand Gelijkrichter 250V-1.5A (B250C-2300-1500) Klik op een ster om een beoordeling te geven