
Gipsplaatprofiel RSL15FL US voor TRIMLESS INSTALLATIE, uitsparing, RAW aluminium, is ontworpen voor een strakke en stijlvolle afwerking. Dit profiel is de basis van onze Slim Line familie.
Ontworpen voor 12 mm LED-strips en als je wilt, kun je het uitrusten met gepolijste aluminium reflectoren, waardoor de lichtopbrengst met wel 20% wordt verhoogd. Dit is echt een efficiënte en krachtige verlichtingsoplossing.
Komt met twee type covers: helder en opaal. Beide zijn compatibel met een microprismatische, inschuifbare filmdiffusor, en het profiel is speciaal ontworpen voor gebruik met onze 15-graden PMMA optische lens.
De opaal diffuser zorgt ervoor dat je geen LED stippen ziet, waardoor je een mooie, gelijkmatige lichtlijn krijgt. De hoogwaardige eindkappen maken het ontwerp helemaal af, wat resulteert in een smalle en elegante oplossing met een duurzame, ruwe aluminium afwerking.
| Merk | LEDsON |
| Model | AL-RSL15US-2 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 2 m |
| Hoogte van het product | 22.8 mm |
| Breedte van het product | 57.5 mm |
| Gewicht Product | 50 g |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Binnenbreedte | 17.5 mm |
| Talen van de handleiding | Engels |
| Vorm | U-vorm |
| Type montage | Ingebouwd,Plafond,Muurmontage |
| UV-bestendig | Nee |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Metallic zilver |
| Profielreeks | Gipsplatenlijn |
| Profiel type | RSL15 |
| Thermische bescherming | Nee |
| Materiaal | Aluminium |