Pololu Glideforce LACT12P-12V-05 Light-Duty Linear Actuator with Feedback: 15kgf, 12" Slag, 1.7"/s, 12V
Artikelnr. 54270 Merk Pololu Model 2327 Share Schrijf een review
Beschrijving Bijlagen
Ontdek de Glideforce Light-Duty Linear Actuator van Concentric International. Deze krachtige, compacte actuator is uitgerust met een 12V DC motor. Met een overbrengingsverhouding van 5:1 kan hij moeiteloos ladingen tot 15 kg optillen en statische belastingen tot 250 kg weerstaan. De maximale snelheid is 43,9 mm/s zonder lading en 36,5 mm/s bij volledige belasting.
Je kunt de actuator eenvoudig testen door een stroombron tot 12V aan te sluiten op de motorleidingen. Als je de toegepaste spanning omkeert, zal ook de bewegingsrichting van de actuator omkeren. Een motorcontroller of motordriver is nodig voor elektronische snelheids- en richtingsregeling.
Eigenschappen
Merk informatie
Merk Pololu
Model2327
Pololu
3 in extern magazijn
Levertijd 5 tot 7 werkdagen
Staffelkortingen weergeven Gratis verzending! (NL) 30 dagen bedenktermijn Uitstekende service
Soortgelijke producten
Aanbevolen producten
Vragen en antwoorden
Klant ervaringen
Pololu Glideforce LACT12P-12V-05 Light-Duty Linear Actuator with Feedback: 15kgf, 12" Slag, 1.7"/s, 12V Klik op een ster om een beoordeling te geven