
De HAA2866/TAG2 is een 125 kHz RFID proximity-sleutelhanger die een handige oplossing biedt voor toegangscontrolesystemen.
Of je nou een beveiligde ruimte in wilt of bij wilt houden wie waarheen gaat, de HAA2866/TAG2 biedt de perfecte combinatie van gemak en beveiliging in een slank formaat.
| Merk | EtiamPro |
| Model | HAA2866/TAG2 |
| Primaire kleuren | Blauw |
| Diepte van het product | 6.2 cm |
| Hoogte van het product | 2,5 cm |
| Breedte van het product | 2.8 mm |
| Gewicht Product | 5.4 g |
| Compatibel met | Chuango,Eminent |
| Frequentie van het lezen van kaarten | 125 kHz |
| Kaartfunctie | lezen |
| EM-chip | Ja |
| Sleutelhanger | Ja |