
Telt heel makkelijk met de Handteller, een veelzijdig hulpmiddel voor soepel inventaris bijhouden, menigte monitoren en meer. Het compacte ontwerp past lekker in je hand, waardoor je het makkelijk overal mee naartoe kan nemen en de hele dag kan gebruiken.
De robuuste mechanische wijzerplaat geeft nauwkeurige tellingen in real time, waardoor het risico op menselijke fouten wordt geëlimineerd. Met de eenvoudige resetfunctie ben je snel en moeiteloos klaar voor je volgende teltaken.
Perfect voor settings zoals beurzen zorgt de Handteller voor nauwkeurige aanwezigheidsregistratie, zodat je nooit iets mist. Geniet van betrouwbare prestaties in een lichtgewicht en duurzaam ontwerp.
| Merk | Perel |
| Model | CNT1 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Extra kleuren | transparant,Zwart,Wit |
| Diepte van het product | 5 cm |
| Hoogte van het product | 5 cm |
| Breedte van het product | 5 cm |
| Gewicht Product | 44 g |
| Extra materiaal | Metaal |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Metaal |
| Reset-functie | Ja |
| Materiaal | Gepolijst metaal |