
Deze HD CCTV domecamera is uitgerust met een 2 MP CMOS-beeldsensor en levert videokwaliteit van 1080P. Geschikt voor zowel binnen- als buitengebruik biedt het veelzijdigheid in videosignaal-instellingen, en ondersteunt het HD-TVI, HD-CVI, AHD en analoge videosignalen.
Met slimme IR-technologie die tot wel 30 meter reikt, zorgt de camera voor heldere en scherpe beelden onder alle lichtomstandigheden, zelfs in lastige tegenlichtsituaties. Ervaar verbeterde beveiliging met betrouwbare prestaties, aangezien de camera zich moeiteloos aanpast aan verschillende omgevingsscenario's.
| Merk | EtiamPro |
| Model | ECAMTVI101 |
| Primaire kleuren | Wit |
| Hoogte van het product | 69.6 mm |
| Breedte van het product | 82.6 mm |
| Gewicht Product | 235 g |
| IP waarde | IP66 |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Ingangsspanning VDC | 12 V |
| Diameter eenheid | 82.6 mm |
| Stroomverbruik vermogen | 4.6 W |
| Type montage | Plafond,Muurmontage |
| Weerbestendig | Ja |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 60 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -40 °C |
| Audio-/videosignaal multi | AHD,CVBS,HD/CVI,HD/TVI |
| Verstelbare hoek | Ja |
| Cameratype | Revolver |
| Resolutie camera | 1920 x 1080 |
| Type synchronisatie | Intern |
| Aantal pixels | 2 |
| IR-leds | Ja |
| Minimale verlichting | min. illumination: 0.005 lux @ F1.2 (AGC on) - 0 lux with IR |
| Lenstype | vast |
| Objectiefbevestiging | M12 |
| Auto gain control (AGC) | Ja |
| Automatische dag/nachtdetectie | Ja |
| Backlight compensation (BLC) | Ja |
| Bereik infrarood nachtzicht | 30 m |
| IR-filter | Ja |
| Maximale panhoek | 360 ° |
| Maximale relatieve vochtigheid | 90 % |
| Maximale draaihoek | 360 ° |
| Maximale kantelhoek | 75 ° |
| Minimale panhoek | 0 ° |
| Minimale draaihoek | 0 ° |
| Minimale kantelhoek | 0 ° |
| Breed dynamisch bereik WDR | 120 dB |
| Lensgrootte | 2.8 mm |
| Horizontaal gezichtsveld (FOV) | 106 ° |
| Videoformaat | PAL/NTSC |
| Video-uitgang | HD analoog |
| Aantal instellingen voor langzame sluiter | 16 |
| Videoframesnelheid | NTSC: 1080p@30fps,PAL: 1080p@25fps |
| Type sensor | 2MP CMOS |
| Materiaal | Metaal |