
Ontdek het ultieme gemak en energie-efficiëntie met onze ingebouwde PIR-bewegingssensor voor het aansturen van LED-strips. Door het compacte design kun je deze sensor gemakkelijk verstoppen in plafonds, muren, kasten of dressoirs. Je kunt kiezen om deze sensor in te bouwen door simpelweg een gat van 13 mm te boren, of hem op te hangen met de meegeleverde beugel.
Geniet van automatische verlichting en bespaar energie doordat de sensor beweging detecteert en je LED-strips inschakelt wanneer dat nodig is.
| Merk | EtiamPro |
| Model | LQS04 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 9 mm |
| Hoogte van het product | 13 mm |
| Breedte van het product | 65 mm |
| Gewicht Product | 44 g |
| IP waarde | IP20 |
| Type montage | Inbouwmontage,Opbouw |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 45 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -20 °C |
| Maximale nominale stroomsterkte | 3 A |
| Diameter montagegat (mm) | 13 mm |
| Ingangsspanning VDC 1 | 12 V |
| Ingangsspanning VDC 2 | 24 V |
| Met voeding | Nee |
| Maximaal vermogensverbruik | 72 W |
| Detectiehoek | 110 ° |
| Maximaal detectiebereik | 3 m |
| Minimaal detectiebereik | 1 m |
| Maximale tijdsvertraging | 50 s |
| Minimale tijdsvertraging | 40 s |
| IEC-beschermingsklasse | Klasse III |
| Minimum energieverbruik | 36 W |
| Ruststroom | 1 mA |
| Type sensor | PIR |
| Materiaal | ABS |