
De IP-Netwerk-Recorder met 8 kanalen en PoE interface is super makkelijk te installeren en biedt een compacte 1U NVR beveiligingsoplossing die perfect is voor thuis of op de zaak. Door de ondersteuning van H.265+ decodering gebruik je bandbreedte en opslagruimte echt efficiënt, wat helemaal top is voor moderne toepassingen. Je kunt tot 8 IP-camera's aansluiten voor een compleet overzicht van je omgeving.
Met de handige Connect-app, die je kunt downloaden op zowel IOS als Android, kun je live camerabeelden bekijken, opnames afspelen en bewegingsmeldingen ontvangen, waar je ook bent. Stel de opnamemodus in die bij jou past, of dat nu continu opnemen is, opnemen volgens een schema, of opnemen bij bewegingsdetectie.
De installatiehandleiding leidt je stap voor stap door het proces en dankzij de cameraconfiguratie en opname-instellingen haal je het beste uit je beveiligingssysteem. Ook biedt het systeem de mogelijkheid om video's te back-uppen op een USB-stick, zodat je belangrijke opnames altijd veilig bewaard blijven. Krijg optimale controle met een eenvoudige smartphone-verbinding voor directe toegang tot al je camerabewaking.
| Merk | EtiamPro |
| Model | ENVR108 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 24 cm |
| Hoogte van het product | 4.8 cm |
| Breedte van het product | 31.5 cm |
| Gewicht Product | 1 kg |
| Stroomverbruik vermogen | 10 W |
| Aantal kanalen | 8 |
| Toepassingen harde schijf | Sata I |
| Maximaal vermogensverbruik | 90 W |
| Maximale Werktemperatuur | 55 °C |
| Smart compatibiliteit | Autonoom |
| Voeding via Ethernet (PoE) | Ja |
| Netwerkinterface | 1 RJ-45, 10/100 Mbps zelfaanpassend |
| Netwerkprotocol | DDNS,DHCP,DNS,HTTPS,HTTPS ik-Connect,iSCSI,NFS,NTP,SADP,SMTP,TCP/IP,UPnP,UPnP™ |
| Maximaal stroomverbruik PoE | 75 W |
| Minimale_werk_temperatuur | -10 °C |
| Maximale bedrijfsvochtigheid | 90 % |
| Minimale bedrijfsvochtigheid | 10 % |
| Spanningsbereik voeding | 48 V |
| Opname type | Digitaal |
| Materiaal | ABS |