
Beheer moeiteloos je connectiviteit met de IP- en voedingsverdeler voor de EDS201B, een stroomverdeler en IP-netwerkinterface in een compacte DIN-rail behuizing. Dit slimme module zorgt voor efficiënte stroomverdeling naar de EDS201B video-intercom en binnentouchscreen, waardoor je opstelling naadloos en georganiseerd is.
Uitgerust met een bekabelde IP-verbinding biedt het snelle en stabiele internettoegang, waardoor latentie wordt geminimaliseerd en prestaties worden gemaximaliseerd. Het robuuste ontwerp is gemaakt voor gemakkelijke installatie, waardoor het naadloos in je bestaande netwerkinfrastructuur kan worden geïntegreerd.
Of het nu gaat om constante communicatie of het tegelijkertijd van stroom voorzien van meerdere apparaten, deze innovatieve module verhoogt de efficiëntie en betrouwbaarheid. Dit laat zien dat slimme connectiviteit hier begint. Ervaar het gemak van gestroomlijnd stroombeheer en netwerken in één veelzijdige oplossing.
| Merk | EtiamPro |
| Model | EDS201B/IP |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 24 cm |
| Hoogte van het product | 10.5 cm |
| Breedte van het product | 16.4 cm |
| Gewicht Product | 450 g |
| Ingangsspanning VDC | 24 V |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Lichtgrijs |
| Type behuizing | DIN rail |
| Met voeding | Nee |
| Maximaal vermogensverbruik | 9 W |
| Maximale Werktemperatuur | 50 °C |
| Minimale_werk_temperatuur | -10 °C |
| Maximale bedrijfsvochtigheid | 90 % |
| Minimale bedrijfsvochtigheid | 10 % |
| Transmissie afstand | 60 m |
| Materiaal | ABS |