
Ervaar naadloze precisie met de Jokari Standard No. 28G, ontworpen om je dagelijkse snijtaken te verbeteren. Dit dynamische gereedschap heeft een ergonomisch design, wat de grip verbetert en handvermoeidheid vermindert, zodat je zo soepel mogelijk kunt werken.
Met een hoogwaardige snede snijdt het moeiteloos door verschillende materialen zoals dunne kabels, touwen en zelfs plastic vellen. Door het compacte formaat is het een ideale keuze voor zowel binnen- als buitengebruik, en het past gemakkelijk in gereedschapskisten of zakken.
Gebouwd voor duurzaamheid en betrouwbaarheid, belichaamt de Jokari 28G de nieuwste technologie, waarbij elke beweging wordt omgezet in nauwkeurige sneden. Zie het als de precisie van een scalpel met de veelzijdigheid van een multitool.
| Merk | Jokari |
| Model | JOK10285 |
| Primaire kleuren | Geel,Blauw,Rood |
| Diepte van het product | 29 mm |
| Hoogte van het product | 30 mm |
| Breedte van het product | 170 mm |
| Gewicht Product | 79 g |
| Talen van de handleiding | Engels,Duits |
| Extra materiaal | Speciaal staal, gehard en getemperd |
| Afsnijmogelijkheid | Ja |
| Opbergkoffer | Nee |
| Type tang | Strippen |
| Maximale draadgrootte | 28 mm |
| Minimum draadafmeting | 8 mm |
| Inclusief bladen | Ja |
| Veiligheidshandgreep | Ja |
| Type strippenkabel | Rond |
| Vervangbare bladen | Ja |
| Zelfregelend | Ja |
| Materiaal | PA (polyamide) |