
De JUNG VOEGIJZER 14 mm ECO biedt precisie en duurzaamheid voor naadloos voegwerk. Dit gereedschap is gemaakt van materialen van hoge kwaliteit en zorgt voor langdurige prestaties zonder in te boeten op kwaliteit.
Profiteer van het ergonomische ontwerp dat handvermoeidheid vermindert, waardoor je het langer kunt gebruiken, zowel voor grootschalige projecten als voor gedetailleerd werk. De 14 mm grootte ligt lekker in de hand en is perfect voor gedetailleerd metselwerk.
Het milieuvriendelijke productieproces laat zien dat er veel waarde wordt gehecht aan duurzaamheid, wat het een ideale keuze maakt voor mensen die belang hechten aan milieuvriendelijkheid. Deze voegijzer levert geweldige resultaten, net als professioneel penseelwerk, waardoor je snel en netjes kunt werken. Maak je metselwerk makkelijker met dit betrouwbare en stevige gereedschap.
| Merk | Jung Henkelmann |
| Model | HE348014 |
| Primaire kleuren | Rood |
| Diepte van het product | 170 mm |
| Breedte van het product | 14 mm |
| Gewicht Product | 95 g |
| Vorm | Recht |
| Gebruikersniveau | Hobby |
| Materiaal handvat(ten) | Hout |
| Truweel type | Voeger |