
De TK-3701DE walkie-talkie van Kenwood zorgt voor naadloze communicatie met zijn dual-mode mogelijkheden, en ondersteunt zowel digitale als analoge communicatie om je in elke situatie verbonden te houden.
Ontworpen volgens "industriële sterkte" standaarden, kan dit apparaat de meest uitdagende omstandigheden aan, wat zorgt voor duurzaamheid en constante prestaties.
Het bevat een oplaadbare batterij, lader en riemclip, zodat je altijd klaar bent voor actie. De Kenwood TK-3701DE is een ongeëvenaard, alles-in-één communicatiemiddel voor diverse zakelijke omgevingen.
| Merk | Kenwood |
| Model | KNW004 |
| Afmetingen | 54 x 122 x 35.5 mm |
| Aantal kanalen | 32 kanalen / 2 zones |
| Werktemperatuur | -30 °C tot +60 °C |
| Ingebouwde luidspreker | 1 W / 12 Ohm |
| Analoog (frequentiebereik) | 446.0 tot 446.1 MHz |
| Digitaal (frequentiebereik) | 446.1 tot 446.2 MHz |
| Analoog (kanaalafstand) | 12.5 kHz |
| Digitaal (kanaalafstand) | 6.25 kHz |
| Werkspanning | 7.5 VDC ± 20% |
| Levensduur batterij | tot 18 uur |
| Frequentiestabiliteit | ± 1.0 ppm |
| Uitgang RF-vermogen | ERP 500 mW |
| Externe uitgang | 500 mW / 8 Ohm |
| Modulatie | variabele reactantiemodulatie |
| Gewicht | Kg |