
De KNOP (ZWART 45mm/6mm) biedt precisie en duurzaamheid dankzij z'n hoogwaardige schroefmontageontwerp. Gemaakt van stevig zwart kunststof, garandeert deze knop een stevige grip en langdurige prestaties.
Beschikbaar in verschillende diameters, past de knop zich moeiteloos aan bij allerlei toepassingen, of je 'm nou op kasten monteert of industriële machines aanpast, en dat zorgt voor flexibiliteit in het gebruik.
Het duurzame materiaal zorgt ervoor dat de knoppen makkelijk de dagelijkse slijtage aankunnen, net als een stevige fundering die jarenlang meegaat. De mix van stijl en functionaliteit maakt deze knop een waardevolle aanwinst voor elk project.
| Merk | Seder |
| Model | KN456N2 |
| Ø | 45mm |
| Afmetingen | 60 |
| A | 6mm |
| B | 45mm |
| D | 24mm |
| E | 5mm |
| F | 11mm |
| C | 22mm |
| H | 23mm |
| Kleur | Zwart |