
De kunststof opbergkoffer biedt efficiënte opslag met z'n compacte afmetingen van 490x420x115 mm en een inhoud van 23 liter. Deze 19-inch koffer heeft een praktisch ontwerp met 12 uitneembare inlegbakjes, zodat je de opslag naar jouw wens kunt aanpassen.
Uitgerust met een doorzichtig deksel, blijven de inhoud goed zichtbaar en stevig op hun plaats. De twee aluminium sluitingen zorgen ervoor dat de koffer goed dicht blijft, zodat je spullen veilig zijn, zelfs als niet alle vakken in gebruik zijn.
| Merk | Perel |
| Model | OSC19 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Extra kleuren | Geel |
| Diepte van het product | 420 mm |
| Hoogte van het product | 115 mm |
| Breedte van het product | 490 mm |
| Gewicht Product | 2500 g |
| Binnenbreedte | 440 mm |
| Inwendige diepte | 320 mm |
| Inwendige hoogte | 100 mm |
| Verstelbare compartimenten | Nee |
| Stapelbaar | Ja |
| Met handgrepen | Ja |
| Verwijderbare compartimenten | Ja |
| Inhoud volume | 23 l |
| Aantal compartimenten | 12 |
| Type deksel | Niet verwijderbaar |
| Type slot | Koffersluiting |
| Materiaal | Polypropyleen |