
De LED bureauwerklamp met vergrootglas heeft een 8-dioptrie lens, ideaal voor precies werk thuis of op kantoor. De 60 heldere witte LEDs zorgen voor top verlichting terwijl het energieverbruik laag blijft, namelijk maar 8 W.
Met de goed uitgebalanceerde arm zet je de lamp soepel in de gewenste positie. De tafelklem zorgt ervoor dat 'ie stevig vastzit aan je werktafel, wat 'm niet alleen functioneel maakt, maar ook ruimtebesparend.
Of je nu bezig bent met fijn schilderwerk, elektronica reparaties of ingewikkelde modelbouw, deze lamp biedt heldere verlichting en verbeterde zichtbaarheid, waardoor zelfs de kleinste details duidelijk zichtbaar worden.
| Merk | Velleman |
| Model | VTLLAMP4WN |
| Kabellengte | 1.5 m |
| Primaire kleuren | Wit |
| Diepte van het product | 90 mm |
| Hoogte van het product | 745 mm |
| Breedte van het product | 230 mm |
| Gewicht Product | 2400 g |
| IP waarde | IP20 |
| Type lamp | led |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Ingangsfrequentie bereik | 50/60 Hz |
| Stroomverbruik vermogen | 8 W |
| Type montage | Klem |
| Extra materiaal | Glas,Metaal |
| Lengte arm | 860 mm |
| Voedingsadapter/lader | Nee |
| Minimale ingangsspanning VAC | 220 V |
| Maximale ingangsspanning VAC | 240 V |
| Lichtstroom | 650 lm |
| Instelbare helderheid | Nee |
| Stralingshoek | 120 ° |
| Minimum kleurtemperatuur | 6500 °K |
| Dioptrie | 8 |
| Kleur van LED's | Wit |
| Diameter lens | 127 mm |
| Elektronische ballast | Nee |
| Energieverbruik per uur | 8 W·h |
| EPREL-identificatiecode | 1108737 |
| Vergroting | 3.0 x |
| Dimbaar | Nee |
| Met clip | Nee |
| Klemmen | Ja |
| Deksel | Ja |
| Aantal leds | 60 |
| Flexibele arm | Ja |
| Type netstekker | Type C (Eurostekker) |
| Nominale levensduur | 25000 h |
| Energieklasse | F |
| Aan/uit-schakelaar | Ja |
| Materiaal | ABS |