
Ervaar effectieve insectenbestrijding met de LED-insectendoder die speciaal is ontworpen voor gebruik buitenshuis. Het heeft een indrukwekkend bereik van 750 m².
Dit apparaat heeft een UV-lamp die insecten aantrekt en ze naar het apparaat toe lokt. Een ingebouwde ventilator zorgt ervoor dat ze gevangen worden in een losse opvangbak waaruit ze niet kunnen ontsnappen, wat uiteindelijk leidt tot uitdroging.
Veelzijdig in opzet, je kunt het zowel staand als hangend gebruiken. Met een IPX4-beschermingsgraad is het ideaal voor buitenomgevingen, en levert het betrouwbare prestaties, zelfs onder uitdagende omstandigheden.
| Merk | Perel |
| Model | GIKLED04 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 32 cm |
| Hoogte van het product | 58 cm |
| Breedte van het product | 32 cm |
| Gewicht Product | 3780 g |
| IP waarde | IPX4 |
| Type lamp | led |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Ingangsfrequentie bereik | 50/60 Hz |
| Type montage | Plafond,Vrijstaand |
| Minimale ingangsspanning VAC | 220 V |
| Maximale ingangsspanning VAC | 240 V |
| Timer | Nee |
| Kleur lamp | Purper |
| Ventilator | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type ongediertebestrijding | Insect |
| Insectenwerende methode | Dehydratatie |
| Werkgebied | 750 m² |
| Vervangbare lamp | Nee |
| Maximale golflengte | 395 nm |
| Verwijderbare lade | Ja |
| Minimale golflengte | 365 nm |
| Vermogen | 0 W |
| Materiaal | Brandwerend ABS |