
De LICHTSENSOR is een geavanceerd lichtdetectie-apparaat dat ontworpen is om de lichtintensiteit met opvallende nauwkeurigheid te meten en moeiteloze integratie in verschillende systemen biedt.
Het compacte ontwerp maakt eenvoudige installatie mogelijk, of je nu omgevingslicht in slimme huizen wilt monitoren of kasomgevingen wilt optimaliseren.
Uitgerust met een breed scala aan spectrale gevoeligheid, zorgt het voor nauwkeurige metingen onder diverse lichtomstandigheden. Omdat het snel reageert en weinig energie verbruikt, is het ideaal voor energiezuinige toepassingen.
Verbind moeiteloos de LICHTSENSOR met microcontrollers of dataloggers om de mogelijkheden van je projecten te verbeteren en ongeëvenaarde inzichten in verlichtingsdynamiek te krijgen.
| Merk | Perel |
| Model | EMS112 |
| Primaire kleuren | Wit |
| Hoogte van het product | 142.5 mm |
| Gewicht Product | 80 g |
| IP waarde | IP44 |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Diameter eenheid | 61.5 mm |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Ingangsfrequentie bereik | 50/60 Hz |
| Extra materiaal | Metaal |
| Minimale ingangsspanning VAC | 220 V |
| Maximale ingangsspanning VAC | 240 V |
| Type schakelaar | Relais |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 40 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -10 °C |
| Maximale bedrijfsvochtigheid | 93 % |
| Maximale nominale stroom fluorescentie | 1.5 A |
| Maximale stroom LED | 1.5 A |
| Maximale nominale stroom wolfraam | 5.5 A |
| Maximale nominale belasting LED | 300 W |
| Maximale nominale belasting fluorescentie | 300 W |
| Maximale nominale belasting wolfraam | 1200 W |
| Detectiehoek | 360 ° |
| Maximale vaste lichtregeling (uit) | 250 lx |
| Maximale vaste lichtregeling (aan) | 100 lx |
| Minimale vaste lichtregeling (uit) | 40 lx |
| Minimale vaste lichtregeling (aan) | 10 lx |
| Type sensor | Lichtregeling |
| Materiaal | PVC (polyvinyl chloride) |