
Ervaar precieze audiometing met deze mini digitale geluidsniveaumeter. Compact maar krachtig, hij is ideaal voor het monitoren van industriële, milieuvriendelijke en persoonlijke ruimtes.
De specificaties zijn onder andere een meetbereik van 30 tot 130 decibel, nauwkeurigheid binnen 1,5 decibel, en een gebruiksvriendelijk lcd-scherm. Aangedreven door een duurzame batterij, zodat je het lang kunt gebruiken zonder vaak op te laden.
Perfect om je audio-installatie thuis mee af te stellen, ervoor te zorgen dat het geluid op evenementen binnen de normen blijft en om de rust in woonwijken te bewaren. Een lichte, draagbare tool die moeiteloos in elke gereedschapskist of broekzak past.
| Merk | Velleman |
| Model | DEM200 |
| Batterij IEC grootte | 6F22 |
| Primaire kleuren | Blauw,Zwart |
| Diepte van het product | 5 cm |
| Hoogte van het product | 21 cm |
| Breedte van het product | 14 cm |
| Gewicht Product | 149 g |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Data-hold functie | Ja |
| Achtergrondverlichting | Ja |
| Type display | lcd |
| Accuspanning | 9 V |
| Werkt op batterij | Ja |
| Samenstelling batterij | Zink-koolstof (ZnC) |
| Benodigde batterij | Ja |
| Maximaal geluidsniveau | 130 dB |
| Automatische uitschakeltijd | 15 s |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 60 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -20 °C |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Maximale frequentiewaarde | 8 kHz |
| Minimumfrequentie | 31.5 Hz |
| Minimaal geluidsniveau | 30 dB |
| Aantal cijfers | 3.5 |
| Besturingssysteem | Vensters |
| Maximale vochtigheid | 90 % |
| Frequentie weging | A |
| Nauwkeurigheid | 1.4 dB |
| Detectiehoek horizontaal | 360 ° |
| Detectiehoek verticaal | 360 ° |
| Maximale opslagtemperatuur | 60 °C |
| Type microfoon | 1/2" electret condensatormicrofoon |
| Minimale vochtigheid | 10 % |
| Resolutie (dB) | 0.1 dB |
| Voorruit | Ja |
| Aantal batterijen |
| Materiaal | ABS |