
De MONTAGEBEUGEL biedt ongeëvenaarde stabiliteit voor je elektronische apparaten en combineert precisie-engineering met een strak design.
Voordelen:
Of je nu schermen of multimedia-apparatuur ophangt, de MONTAGEBEUGEL zorgt voor een naadloze integratie en verrijkt elke ruimte met z'n minimalistische elegantie. Het is alsof je je apparaten het perfecte podium geeft om te stralen.
| Merk | Velleman |
| Model | CAMB1 |
| Primaire kleuren | Wit |
| Hoogte van het product | 165 mm |
| Gewicht Product | 85 g |
| Diameter eenheid | 89 mm |
| Vorm | Recht |
| Type montage | Plafond,Muurmontage |
| Maximale belasting | 3.6 kg |
| Materiaal | Metaal |