
Verander elke kamer in een levendige symfonie van kleuren met deze muziek-geactiveerde LED-stripset. Met een dynamisch RGB-display bevat het 150 LEDs over een lengte van 5 meter.
De slimme controller vangt audiosignalen op en synchroniseert het lichtpatroon met de beat van je favoriete muziek voor een meeslepende zintuiglijke ervaring. De 12 VDC voeding zorgt ervoor dat alles stabiel en efficiënt werkt, urenlang zonder problemen.
Fleur je woonruimte op of creëer moeiteloos een sfeervolle achtergrond voor je bijeenkomsten. De flexibele strip kan eenvoudig op verschillende oppervlakken worden gemonteerd, wat eindeloze mogelijkheden biedt voor personalisatie.
Perfect om je home entertainment-systeem mee te upgraden, want de verstelbare helderheid en kleuropties van deze kit bieden meer veelzijdigheid dan gewone verlichtingsoplossingen. Het is alsof je een persoonlijke lichtshow binnen handbereik hebt.
| Merk | Perel |
| Model | LEDS11SRGB |
| Lichtopbrengst | 18 lm |
| Primaire kleuren | Wit |
| Breedte van het product | 1 cm |
| Gewicht Product | 400 g |
| IP waarde | IP61 |
| Type lamp | led |
| Kleur van LED's | Rood,Groen,Blauw |
| Aantal leds | 150 |
| Type coating | Silicone |
| Met voeding | Ja |
| Maximale ingangsspanning | 12 V |
| Aantal kleuren | 3 |
| Met geheugenfunctie | Nee |
| LED type | 5050 |
| Snijlengte | 100 mm |
| Lengte LED-strip | 5 m |
| Afstand tussen LED's | 33 mm |
| Maximale golflengte blauw | 470 nm |
| Maximale golflengte groen | 530 nm |
| Maximale golflengte rood | 630 nm |
| Minimale golflengte blauw | 465 nm |
| Minimale golflengte groen | 520 nm |
| Minimumgolflengte rood | 615 nm |
| Aan/uit-schakelaar | Nee |
| Zelfklevend | Ja |
| Kijkhoek | ° |
| Waterbestendig | Ja |