
Ervaar naadloos solderen met Oxyturbo Hardsoldeer, gemaakt met een betrouwbare tinbasis voor precisie en kracht. Dit soldeerdraad is ontworpen om duurzame verbindingen te garanderen, ideaal voor fijne circuits en stevige verbindingen.
Met een laag smeltpunt wordt efficiënte warmteoverdracht werkelijkheid, waardoor het risico op schade aan onderdelen vermindert en de productiviteit wordt verhoogd. De soepele toepassing zorgt voor schone, consistente resultaten, net als een meesterlijk uitgevoerde symfonie.
Perfect voor zowel fijn detailwerk als grootschalige projecten, Oxyturbo Hardsoldeer combineert flexibiliteit met stevigheid. De ongeëvenaarde geleiding zorgt voor efficiëntie, waardoor elk elektronisch onderdeel feilloos communiceert, net als de gesynchroniseerde wijzers van een klok.
| Merk | Oxyturbo |
| Model | OT101590 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 0.5 cm |
| Hoogte van het product | 37 cm |
| Breedte van het product | 6.5 cm |
| Gewicht Product | 189 g |
| Materiaal (Detail) | Metaallegering,Tin |
| Materiaal | Metaal |