
De stevige aluminium gereedschapskoffer van Perel is 320 x 230 x 155 mm groot en heeft een inhoud van 11,4 liter. De zwarte buitenkant heeft aluminium randen voor extra duurzaamheid, en de met stof beklede binnenkant zorgt ervoor dat je gereedschap veilig en netjes op z’n plek blijft.
Dankzij de extra verstevigde hoeken biedt de koffer maximale bescherming, zelfs onder zware omstandigheden. De twee sleutelsloten zorgen ervoor dat niemand anders erbij kan.
Voor extra gemak zit er een handige schouderband bij de koffer, zodat je je spullen moeiteloos kunt meenemen, of je nou thuis aan het werk bent of ergens op locatie. Gebruik de koffer om alles, van handgereedschap tot elektronica, veilig op te bergen.
| Merk | Perel |
| Model | 1821-N |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Extra kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 230 mm |
| Hoogte van het product | 155 mm |
| Breedte van het product | 320 mm |
| Gewicht Product | 1400 g |
| Binnenbreedte | 315 mm |
| Inwendige diepte | 215 mm |
| Inwendige hoogte | 135 mm |
| Verstelbare compartimenten | Nee |
| Met handgrepen | Ja |
| Verwijderbare compartimenten | Nee |
| Inhoud volume | 11.4 l |
| Type slot | Aluminium grendels,Sleutelslot,Koffersluiting |
| Opvouwbaar handvat | Ja |
| Schouderriem | Ja |
| Maximale belasting | 6 kg |
| Met wielen | Nee |
| Materiaal binnenoppervlak | Gepolsterd |
| Trolley functie | Nee |
| Gereedschapspaneel | Nee |
| Aantal sleutels | 2 |
| Waterdicht | Nee |
| Type hoek | Versterkt,Vierkant |
| Telescopische handgreep | Nee |
| Materiaal | Aluminium |