
Verhoog de organisatie en veiligheid van je gereedschap met deze aluminium gereedschapskoffer van Perel, afmetingen 455 x 330 x 152 mm en een inhoud van 22,8 liter.
De koffer is gemaakt van licht maar stevig aluminium en heeft verstevigde hoeken die zware belastingen kunnen weerstaan. Binnenin zitten er uitneembare tussenschotten, zodat je 'm precies kunt indelen zoals jij dat wilt voor allerlei spulletjes.
Voor extra veiligheid zijn er twee sleutelsloten om de gereedschappen te beschermen, zelfs als je onderweg bent. De meegeleverde schouderband maakt het makkelijker om hem mee te nemen. Deze koffer is perfect voor het georganiseerd opbergen en veilig vervoeren van verschillende tools en accessoires.
| Merk | Perel |
| Model | 1819-0 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 330 mm |
| Hoogte van het product | 152 mm |
| Breedte van het product | 457 mm |
| Gewicht Product | 2660 g |
| Binnenbreedte | 407 mm |
| Inwendige diepte | 312 mm |
| Inwendige hoogte | 137 mm |
| Verstelbare compartimenten | Ja |
| Met handgrepen | Ja |
| Verwijderbare compartimenten | Nee |
| Inhoud volume | 22.8 l |
| Aantal compartimenten | 6 |
| Type slot | Aluminium grendels,Sleutelslot,Koffersluiting |
| Opvouwbaar handvat | Ja |
| Schouderriem | Ja |
| Maximale belasting | 7 kg |
| Met wielen | Nee |
| Materiaal binnenoppervlak | Gepolsterd |
| Trolley functie | Nee |
| Gereedschapspaneel | Nee |
| Aantal sleutels | 2 |
| Waterdicht | Nee |
| Type hoek | Versterkt,Vierkant |
| Telescopische handgreep | Nee |
| Materiaal | Aluminium |