
Deze aluminium opbergkoffer van Perel heeft de afmetingen 425 x 305 x 80 mm en biedt een capaciteit van 10,3 liter, ideaal om een laptop veilig op te bergen en te vervoeren.
Het lichte maar stevige ontwerp heeft versterkte en afgeronde hoeken, wat zorgt voor extra duurzaamheid tijdens het reizen.
De koffer heeft twee sleutelsloten zodat je laptop veilig blijft. Daarnaast zit er een handige schouderriem bij, waardoor je 'm makkelijk kunt meenemen.
| Merk | Perel |
| Model | 1819-14 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 305 mm |
| Hoogte van het product | 80 mm |
| Breedte van het product | 425 mm |
| Gewicht Product | 2100 g |
| Inhoud volume | 6.5 l |
| Aantal compartimenten | 3 |
| Schouderriem | Ja |
| Maximale belasting | 5 kg |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Metallic zilver |
| Maximale notebookgrootte | 16 in |
| Maximaal tabletformaat | 16 in |
| Diepte laptopcompartiment | 285 mm |
| Hoogte laptopvak | 60 mm |
| Breedte laptopcompartiment | 405 mm |
| Trolleyband | Nee |
| Type sluiting | Sleutelsloten |
| Gewatteerd handvat | Nee |
| Materiaal | Aluminium |