
De Perel assortimentsdoos heeft afmetingen van 276 x 203 x 42 mm en een inhoud van 2,3 L. Deze 11-inch transparante plastic opbergdoos heeft 21 vaste opbergvakken, waardoor je allerlei kleine items georganiseerd en veilig kunt opbergen.
Uitgerust met twee stevige sluitingen van plastic, zorgt de koffer ervoor dat de inhoud veilig opgeborgen blijft tijdens het vervoer. De doorzichtige behuizing helpt je om de inhoud gemakkelijk te zien zonder de koffer te openen, net alsof je een venster in je georganiseerde wereld hebt.
Perfect om spullen zoals schroeven, kralen of knutselspullen netjes gescheiden en makkelijk toegankelijk te houden. Het compacte design maakt het ideaal voor bureaulades, planken of om mee te nemen, en biedt een moeiteloze oplossing om overal orde te houden.
| Merk | Perel |
| Model | OMRC11 |
| Primaire kleuren | transparant |
| Extra kleuren | Oranje |
| Diepte van het product | 203 mm |
| Hoogte van het product | 42 mm |
| Breedte van het product | 276 mm |
| Gewicht Product | 248 g |
| Binnenbreedte | 270 mm |
| Inwendige diepte | 195 mm |
| Inwendige hoogte | 39 mm |
| Verstelbare compartimenten | Nee |
| Stapelbaar | Ja |
| Met handgrepen | Nee |
| Verwijderbare compartimenten | Nee |
| Inhoud volume | 2.3 l |
| Aantal compartimenten | 21 |
| Type deksel | Niet verwijderbaar |
| Type slot | Koffersluiting |
| Materiaal | Polypropyleen |