
Deze stevige gereedschapskoffer van Perel, gemaakt van hoogwaardig ABS, heeft een afmeting van 461 x 335 x 190 mm en biedt een ruime inhoud van 29,3 liter. Perfect om je gereedschap veilig en netjes op te bergen.
Met een uitschuifbare handgreep en wieltjes verandert deze koffer moeiteloos in een gebruiksvriendelijke trolley, waardoor je 'm makkelijk kunt meenemen, zelfs in kleine ruimtes zoals drukke werkplaatsen of garages.
Twee stevige sleutelsloten zorgen ervoor dat de inhoud veilig blijft, zelfs als je onderweg bent. Met het slimme ontwerp en de stevige materialen is deze koffer een betrouwbare partner voor het opbergen en vervoeren van allerlei gereedschap en spullen.
| Merk | Perel |
| Model | 1819-T1 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Extra kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 335 mm |
| Hoogte van het product | 190 mm |
| Breedte van het product | 461 mm |
| Gewicht Product | 4400 g |
| Binnenbreedte | 443 mm |
| Inwendige diepte | 312 mm |
| Inwendige hoogte | 168 mm |
| Verstelbare compartimenten | Nee |
| Met handgrepen | Ja |
| Verwijderbare compartimenten | Nee |
| Inhoud volume | 29.3 l |
| Aantal compartimenten | 6 |
| Type slot | Aluminium grendels,Sleutelslot,Koffersluiting |
| Opvouwbaar handvat | Ja |
| Schouderriem | Nee |
| Maximale belasting | 9 kg |
| Met wielen | Ja |
| Aantal wielen | 2 |
| Trolley functie | Ja |
| Gereedschapspaneel | Ja |
| Aantal sleutels | 2 |
| Waterdicht | Nee |
| Type hoek | Afgerond |
| Telescopische handgreep | Ja |
| Materiaal | ABS |