
Ervaar het ultieme op het gebied van veilige opslag en transport met de Perel hardcase van 258 x 243 x 117,5 mm. Deze stevige case is ontworpen om je spullen te beschermen met op maat gesneden schuiminserts, zodat alles netjes op zijn plek blijft zitten.
Ontworpen voor veeleisende omstandigheden, heeft de hoes een IP67-waterdichtheidsrating, die geweldige bescherming biedt tegen water en stof. Een veilige sluiting is gegarandeerd met twee stevige sluitingen die de waterdichtheid van de hoes verbeteren.
Of je nu ruig terrein trotseert of het weer doorstaat, deze 4.48-liter harde koffer is als een fort voor je waardevolle spullen. Hij beschermt ze met ongeëvenaarde betrouwbaarheid en vakmanschap.
| Merk | Perel |
| Model | HC235H105S |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 243 mm |
| Hoogte van het product | 117.5 mm |
| Breedte van het product | 258 mm |
| Gewicht Product | 820 g |
| IP waarde | IP67 |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Inwendige diepte | 180 mm |
| Inwendige hoogte | 106 mm |
| Verstelbare compartimenten | Nee |
| Met handgrepen | Ja |
| Verwijderbare compartimenten | Nee |
| Inhoud volume | 4.48 l |
| Type slot | Plastic sloten,Koffersluiting |
| Opvouwbaar handvat | Ja |
| Schouderriem | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Materiaal binnenoppervlak | PU-schuim |
| Trolley functie | Nee |
| Gereedschapspaneel | Nee |
| Type hoek | Vierkant |
| Telescopische handgreep | Nee |
| Materiaal | Polypropyleen |