
Deze stevige koffer van Perel biedt de beste bescherming voor al je waardevolle spullen tijdens opslag en vervoer. Met afmetingen van 336 x 300 x 148 mm en een inhoud van 14,9 liter, is hij ruim genoeg om allerlei spullen veilig op te bergen.
De toevoeging van plukschuim zorgt ervoor dat je voor elk object een perfecte pasvorm kunt maken, zodat ze stevig op hun plek blijven en schade door beweging wordt verminderd. Dankzij het noppenschuim kunnen delicate apparatuur, instrumenten of elektronica veilig mee op reis.
Met een IP67-rating is de koffer helemaal waterdicht. Dat betekent dat regen of vocht geen probleem is. De twee stevige sluitingen zorgen niet alleen voor extra veiligheid, maar helpen ook mee aan de waterdichte garantie van de koffer.
| Merk | Perel |
| Model | HC300S |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 300 mm |
| Hoogte van het product | 148 mm |
| Breedte van het product | 336 mm |
| Gewicht Product | 2000 g |
| IP waarde | IP67 |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Binnenbreedte | 300 mm |
| Inwendige diepte | 225 mm |
| Inwendige hoogte | 132 mm |
| Verstelbare compartimenten | Nee |
| Met handgrepen | Ja |
| Verwijderbare compartimenten | Nee |
| Inhoud volume | 14.9 l |
| Type slot | Plastic sloten,Koffersluiting |
| Opvouwbaar handvat | Ja |
| Schouderriem | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Materiaal binnenoppervlak | Schuim |
| Trolley functie | Nee |
| Gereedschapspaneel | Nee |
| Waterdicht | Ja |
| Type hoek | Vierkant |
| Telescopische handgreep | Nee |
| Aantal organizers | 2 |
| Materiaal | Polypropyleen |