
De PEREL ventilatorkachel levert krachtige verwarming met zijn 2000 W vermogen, wat hem perfect maakt voor ruimtes zoals werkplaatsen en garages.
Uitgerust met drie warmtestanden, een ventilatorfunctie en een thermostaat, zorgt het voor veelzijdige temperatuurregeling in verschillende omgevingen. De oververhittingsbescherming zorgt voor veiligheid door het apparaat automatisch uit te schakelen als het te heet wordt.
Een handig geplaatste hendel bovenop maakt het makkelijk om mee te nemen, zodat je 'm overal neer kunt zetten waar extra warmte nodig is.
Dit apparaat heeft een IP X4-rating en is daardoor spatwaterdicht, wat zorgt voor extra betrouwbaarheid in ruigere omstandigheden.
| Merk | Perel |
| Model | TC78069N |
| Primaire kleuren | Rood |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 200 mm |
| Hoogte van het product | 315 mm |
| Breedte van het product | 215 mm |
| Gewicht Product | 3.6 kg |
| IP waarde | IP24 |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Met handgrepen | Ja |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Vorm | Kubus |
| Ingangsfrequentie bereik | 50 Hz |
| Stroomverbruik vermogen | 2000 W |
| Weergave | Nee |
| Type montage | Voet,Vrijstaand |
| Extra materiaal | PP (polypropyleen),PA (polyamide),PC (polycarbonaat) |
| EPREL-identificatiecode | 2497942 |
| Type netstekker | Type E/F (Frankrijk/Duitsland) |
| Energieklasse | D |
| Lengte netsnoer | 1.5 m |
| Timer | Nee |
| Kabel inbegrepen | Ja |
| Ventilator functie | Ja |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Type schakelaar | Tuimelschakelaar |
| Elektrische bescherming | Oververhitting |
| Energiebesparing | Ja |
| Energiebron | Elektriciteit |
| Warmte-instellingen | 650 W,1300 W,2000 W |
| Maximaal verwarmingsvolume | 82 m³ |
| Type kabel | H05RN-F 3G1 |
| Thermostaat | Ja |
| Met wielen | Nee |
| Type verwarming | Ventilator |
| Aantal warmte-instellingen | 3 |
| Met montagetoebehoren | Nee |
| Ingangsspanning VAC | 230 V |
| Koude lucht functie | Ja |
| Luchtuitgang | 152 m³/h |
| Materiaal | Staal |