
De Perel hard case, met afmetingen van 555 x 428 x 211 mm, biedt stevige bescherming en precisie. Met een inhoud van 50,1 liter kun je er van alles in kwijt voor veilige opslag en vervoer.
Kenmerken zijn onder andere aanpasbaar plukschuim, waarmee je een op maat gemaakte pasvorm kunt creëren om de inhoud stevig op zijn plaats te houden. Dit zorgt ervoor dat items onbeweeglijk en beschermd blijven tijdens het vervoer.
De behuizing heeft een IP67 waterdichtheid, dus zelfs in uitdagende omstandigheden komt er geen water in. Met vier stevige sluitingen zorgt het voor extra klemkracht, zodat alles veilig en waterdicht blijft.
| Merk | Perel |
| Model | HC505S |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 428 mm |
| Hoogte van het product | 211 mm |
| Breedte van het product | 555 mm |
| Gewicht Product | 5200 g |
| IP waarde | IP67 |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Binnenbreedte | 500 mm |
| Inwendige diepte | 350 mm |
| Inwendige hoogte | 194 mm |
| Verstelbare compartimenten | Nee |
| Met handgrepen | Ja |
| Verwijderbare compartimenten | Nee |
| Inhoud volume | 50.1 l |
| Type slot | Plastic sloten,Koffersluiting |
| Opvouwbaar handvat | Ja |
| Schouderriem | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Materiaal binnenoppervlak | Schuim |
| Trolley functie | Nee |
| Gereedschapspaneel | Nee |
| Waterdicht | Ja |
| Type hoek | Vierkant |
| Telescopische handgreep | Nee |
| Aantal organizers | 2 |
| Materiaal | Polypropyleen |