
Verlicht je ruimte moeiteloos met de PIR Bewegingsdetector, uitgerust met een E27 fitting. Deze bewegingsdetector gebruikt geavanceerde passieve infraroodtechnologie om beweging waar te nemen en verlichting automatisch in te schakelen.
Profiteer van energiebesparing doordat de lichten alleen aangaan wanneer dat nodig is, wat de beveiliging verbetert en het elektriciteitsverbruik vermindert. Dankzij de eenvoudig te installeren E27-fitting is hij compatibel met veel verschillende lampen, wat veelzijdigheid biedt in allerlei omgevingen.
Van het beveiligen van donkere gangen tot het optimaliseren van kantoorverlichting, de PIR Bewegingsdetector zorgt voor responsieve verlichting. Terwijl het beweging detecteert als een waakzame bewaker, blijven je ruimtes alleen verlicht wanneer ze bezet zijn, wat zowel gemak als veiligheid biedt.
| Merk | Perel |
| Model | EMS107 |
| Primaire kleuren | Wit |
| Hoogte van het product | 118 mm |
| Gewicht Product | 75.8 g |
| IP waarde | IP20 |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Diameter eenheid | 56 mm |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Ingangsfrequentie bereik | 50/60 Hz |
| Type montage | Schroef |
| Minimale ingangsspanning VAC | 110 V |
| Maximale ingangsspanning VAC | 240 V |
| Type schakelaar | Relais |
| LED-indicator | Nee |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 40 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -10 °C |
| Maximale lichtgevoeligheid | 2000 lx |
| Minimale lichtgevoeligheid | 10 lx |
| Automatische dag/nachtdetectie | Ja |
| Maximale bedrijfsvochtigheid | 93 % |
| Maximale nominale stroom fluorescentie | 0.3 A |
| Maximale stroom LED | 4.5 A |
| Maximale nominale stroom wolfraam | 0.3 A |
| Maximale nominale belasting LED | 25 W |
| Maximale nominale belasting fluorescentie | 60 W |
| Maximale nominale belasting wolfraam | 60 W |
| Detectiehoek | 360 ° |
| Maximaal detectiebereik | 6 m |
| Minimaal detectiebereik | 0 m |
| Detectie | 6 m |
| Pir sensor instellingen | Instelbare lichtgevoeligheid (LUX),Instelbare inschakeltijd (TIME) |
| Maximale tijdsvertraging | 7 m |
| Minimale tijdsvertraging | 7 s |
| Lampvoet | E27 |
| Aan/uit-schakelaar | Nee |
| Materiaal | ABS |