Itead SONOFF B05-BL-A60 RGB slimme wifi-ledlamp - E27
Artikelnr. 56970 Merk Itead Model B05-BL-A60 Share
Beschrijving Links
Met een energiezuinig ontwerp levert de 9W SONOFF B05-BL-A60 lamp een indrukwekkende lichtopbrengst van 806 lumen, equivalent aan een 60W gloeilamp. Dit zorgt niet alleen voor een heldere verlichting maar ook voor een verlaging van de elektriciteitsrekening. De lamp is ontworpen voor duurzaamheid, met een levensduur van ongeveer 10.000 uur, en biedt ook de mogelijkheid voor tijdplanning en scènemodi voor automatische aanpassing aan jouw levensstijl.
Specificaties:
  • Model: B05-BL-A60 (RGB)
  • Invoer: 220-240V AC 50Hz
  • Wi-Fi: IEEE 802.11 b/g/n 2,4 GHz
  • Lichtstroom: 806LM
  • CCT: 2700K-6500K
  • Nominaal vermogen: 9W